ÚVOD
images/iacf1.jpg
+

Tetování

Pár informací, než navštívíte tetovací salon
+

Kresby

Nějaká inspirace před tetováním.
+

BIO

Něco málo o mé osobě.

Tetování Brno

Nově spuštěný můj osobní web http://martinkorec.cz/ , zde najdete něco víc, než jen tetování. 

Při objednání počítejte se zaplacením zálohy na tetování. Záloha se samozřejmě počítá do ceny tetování.  Zálohu lze zaplatit osobně ve studiu, nebo převodem na účet. Děkujeme za pochopení.

 Od konce léta přibyl nový tatér ve studiu. Jeho práce naleznete na tomto webu, stejně tak i kontakt. https://www.ourculttattoo.com/ Výhodou pro vás je kratší čekací doba a možnost zhotovení originálního motivu. 

 

Chcete vyzkoušet toto umění na vlastní kůži? Potom jste na správné místě. Nabízíme profesionální služby v oblasti černobílého a barevného tetování, dále předělávky nepovedených a starších tetování a samozřejmě návrhy originálních motivů.

Naše moderně vybavené tetovací studio vám zajistí služby na profesionální úrovni. Rádi vám poskytneme poradenství a péči v oblasti tetování, jakou málo kde najdete.

Veliký důraz klademe na čistotu a sterilitu, která je vizitkou kvalitního studia.

Naší snahou je navrhnout a zhotovit tetování přesně podle vašich představ, pomoci s výběrem toho pravého motivu a správného umístění.

Tattoo Brno

Inspirovat se můžete našimi katalogy s širokou škálou stylů a motivů, pomoci s výběrem Vám můžou i vlastnoruční motivy – flashe.

 

 

Martin´s Tattoo Art

Srdečně vás tady vítám a rád vás uvidím i přímo ve studiu.

facebookic

Poslední z galerie